Kelebek Sohbet Geçmişten Günümüze

Ana Sayfa / Kelebek Sohbet Geçmişten Günümüze

Kelebek Sohbet Geçmişten Günümüze

FeaRLeSs     27-10-18     Almanya Kelebek Sohbet, Avrupa Kelebek, Forum Kelebek, Genel, Haber, Kelebek Chat Odaları, Kelebek Sohbet, Sohbet Odaları     Kelebek Sohbet Geçmişten Günümüze     747 Defa Okundu

kelebek sohbet
Kelebek sohbet ve chat platformlarının geçmişi çok uzun bir geçmişe dayalıdır. İrc sohbet odaları kullanıcılarının bir çoğu şuan günümüzde yeni katılanlar pek fazla konuya müdahil olamasalarda eski sohbet odaları kullanıcılarının birçoğu kelebek sohbet odalarını bilir. Hatta birçoğu da o sunucularda bulunup sohbet muhabbet dahi etmiştir. O sohbet sitelerine hiç girmemiş olsalar bile eski sohbet seven kullanıcıların neredeyse hepsi o sohbet sunucusunun adını ve namını duymuştur bu saydıklarımın hiç birine dahil olmayan bir sohbet kullanıcısı yok diyebilecek kadar da eminim bu konudan. Kullanıcıların akıllarında soru işareti bırakan şu yıllardır cevap bulamayan soru işareti olan sunucunun adı niye kelebek olayını sizlere şöyle açıklayayım sevgili okurlar. O dönemdeki kelebek sohbet yönetim kadrosu özgür düşüncelere sahiplerdi bunun için topluca bir karar aldıklarını duymuştum ve karar sonucu sohbet sunucularının adını kelebek sohbet olarak düzene soktular. Aynı zamanda sloganlarını ise kelebekler kadar özgür olarak da değiştirdiler.

Kelebek Sohbet Günümüzde Ne Durumda?

Kelebek chat odalarının günümüzdeki hali malesef eski dönemlerinde bulunduğu konum kadar iç açıcı değildir. Bunun tabiki birçok sebebi var her ne kadar da yönetim kadrosu ve çeşitli kişiler bu olay hakkında şuclansalar da bu olayın asıl etkeni değişen global dünya teknolojisi ve onun hızına yetişemeyen biz kelebek sohbet odaları kullanıcıları. Fakat kısa bir süre önce kelebek sohbet odalarının günümüz teknolojisi adı altında ortaya çıkan biz ve sohbet platformumuz eski kelebek chat günlerini tekrar kazanmak açısından bir çok yeniliğe imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız ve yapacağımız her türlü fedakarlık siz sohbet seven ve ayriyetten kelebek sohbet seven kullanıcılarımızın rahat ve keyifle sohbet edebilecekleri bir topluluk oluşturabilmek. Amaçlarımızın ve hedeflerimizin peşinden ufak adımlarla değil koşarak gittiğimizi sizlere bildiriyorum ve şu konudada emin olmanızı temenni ediyorum ki en kısa sürede sizlere büyük bir özlem ve hasretle eski günlerini hatırladığınız kelebek sohbet odaları platformlarını tekrar hizmetinize sunmak olacağımızı unutmamanızdır. Tekrardan kelebekler kadar özgürce sohbet edebilmeniz temennisi ile hoşçakalın.
Kelebek odaları

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Kelebek-chat.com

Kelebek sohbet hizmetini tekrardan kullanıcılarına yaşatabilmek amacı ile kurulmuş olan sunucumuz sizlere yalnızca günlük hayatınızda pozitif bir enerji sağlayabilme amacındadır.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Her hakkı saklıdır Created By FeaRLeSs