Chat Odaları Yönetim Sistemi

Ana Sayfa / Chat Odaları Yönetim Sistemi

Chat Odaları Yönetim Sistemi

SKYERZ     27-12-18     Almanya Kelebek Sohbet, Avrupa Kelebek, Forum Kelebek, Kelebek Chat Odaları, Kelebek Sohbet, Sohbet Odaları     Chat Odaları Yönetim Sistemi     825 Defa Okundu

Kelebek chat odaları yönetim sistemi nasıl işliyor? Kelebek chat sohbet odalarının diğer sohbet sitelerine oranla işleme ve yönetme farkları nelerdir? Bir sohbet sitesi nasıl yönetilir sohbet sitesi nasıl korunur kelebek chat sohbet odaları güvenlik önlemleri neler?

Chat Odaları Yönetim Sistemi

Kelebek Chat Odaları Yönetim Sistemi

Kelebek chat sohbet odaları grubu sitesi olarak bizler chat odalarımızın yönetimlerini işlerinde profesyonel olan mühendis, web designer ve security masterler tarafından ele alınmaktadır. Kelebek chat sohbet odalarının bu denli işinde uzman olan kişiler tarafından kullanılmasının sebebi nedir? diye soracak olursanız. Bunun tabi ki en büyük sebebi kelebek chat sohbet odalarını kullanan sizlerin korunaklı bir alan içerisinde sohbet edip mesajlaşması. Kelebek sohbet mesajlaşma sitesi olarak bizim amacımız sizlere elimizden geldiğinin de ötesinde bir çalışma ile güvenliğe ve gizliliğe önem veren bir sohbet, bir aile, bir arkadaşlık ve bir kardeşlik alanı olanağı sunmaktır.

Kelebek Chat Sohbet odalarının Gizliliği ve güvenliği nasıl ve hangi güvenlik önlemleri ile alınmaktadır?

Kelebek chat sohbet odalarının gizliliği ve güvenliği sitemizin gelişiminde çalışan işinde uzman son derece deneyimli ve tecrübeli kişiler ile sağlanmaktadır. Kelebek sohbet mesajlaşma ve sohbet odalarına gönderilen her kelime ayrıca oluşturulmuş bir sunucuya önce şifrelenip sonra gönderilmektedir. Peki bu şifreleme işlemi nasıl mı yapılmakta?
Kelebek sohbet sohbet ve mesajlaşma odalarının şifreleme işlemleri şöyledir; Öncelikle gönderilen mesaj harfi harfine ana sunucuya kaydedilir. Daha sonra kelebek sohbet mesajlaşma sitesinin kayda aldığı bu şifreli mesajlar özel olarak tuttuğumuz ayrı bir sunucuya aktarılır.

Kelebek Sohbet Muhabbet Sitelerin İç Yönetimi Nasıldır?

Kelebek sohbet en yüksek kullanıcı oranına sahip muhabbet sitelerinin iç yönetimi de tabi ki site genel yönetimi gibi işini bilen kişilere teslim edilir. Kelebek sohbet arkadaşlık ve sohbet sitemizde muhabbet kanallarımızda sürekli aktif yönetici, moderatörler, 7/24 aktif botlar ve diğer görevliler bulunmaktadır.başka kişiler argo, küfür veya olumsuz faaliyetler düzenler ise tespit edilip sunucudan geçici veya perma(kalıcı uzaklaşma) olarak uzaklaştırılır. Kelebek sohbet, sohbet odalarımızda bulunan özel mesajlaşma kısmında da bu botlar aktif olarak durmaktadır. Not: Botlar özel bilgilerinizi kaydetmez sadece hangi kelimeyi kullanarak uzaklaştırılmışsın bunu bizlere gösterir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Kelebek-chat.com

Kelebek sohbet hizmetini tekrardan kullanıcılarına yaşatabilmek amacı ile kurulmuş olan sunucumuz sizlere yalnızca günlük hayatınızda pozitif bir enerji sağlayabilme amacındadır.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Her hakkı saklıdır Created By FeaRLeSs