Sohbet Siteleri Ne Zaman Kuruldu?
Sohbet Siteleri Ne Zaman Kuruldu?

ücretsiz sohbet siteleri bedava sohbet sitesi

Sohbet siteleri ne zaman kuruldu? İlk sohbet sitesi kurulma tarihi nedir? İlk sohbet sitesi ne kadar güvenliydi?

Sohbet Siteleri Ne Zaman Kuruldu?

ilk sohbet sitesi 1980 ve 1985 yılları arasında ortaya çıkan internet teknoloji ve bilimi sayesinde ilk websitesi 1990 yılında çıktı. Ve yıllarca gelişen teknoloji ile beraber 2006’lı yıllar da hayatımıza ilk sohbet odalarından biri olan kelebek chat girdi. Ve bizler kelebek sohbet olarak sizlerin arasına ilk sohbet odalarının kurucuları olarak katılmış bulunmaktayız. Bazı sohbet sitelerinde o zamanların teknolojisi nedeni ile pekte fazla güvenli olmayan acemiler tarafından yapılmış olan sohbet odalarına hackerler istedikleri gibi girebiliyordu. Tabi biz kelebek sohbet‘in tıpkı o zamanki gibi sizin gizlilik ve güvenliğinize önem vermemiz sebebi ile kelebek chat sohbet odalarına en gelişmiş koruma sistemlerini donatmaktaydık.

Ücretsiz Sohbet Siteleri Güvenlimi? İlk Sohbet Sitesi Ne Kadar Güvenliydi?

İlk sohbet sitelerinden biri olan bizler kelebek chat ekibi olarak sizlerin güvenliğinizi bir takıntı haline getirmiş bulunmaktayız. Kelebek chat ücretsiz sohbet odaları her ne kadar ücretsiz bir hizmet dahi verse bile diğer ücretli programlara oranla daha yüksek sohbet güvenlik ve koruma stratejisine sahibiz. Kelebek chat sohbet odalarının güvenlikleri sha512 (Güvenli Hashing Algoritması) tarafından ayrı bir özel serverde şifrelenerek tutulmaktadır. Kelebek chat sohbet odalarının şifreleme işlemleri her 1 ile 2 saat arasında değişmektedir. Buda kelebek sohbet kullanıcılarının gizliliklerini ve güvenliklerini en yüksek derecede tutmaktadır ve her gün gelişen kelebek chat sohbet odaları teknolojimiz sayesinde güvenlik seviyemiz her gün profesyoneller tarafından özen ve tertiple kodlanan güvenlik programları tarafından en üst dereceye getirilmektedir.

Kelebek Sohbet Ücretsiz İndirmek Mümkün mü? Kelebek Sohbet Güvenli Sohbet Programı İndirme Linki Varmı?

Evet. Kelebek chat sohbet programımızı Kelebek Chat Ücretsiz Güvenli Sohbet Programı adlı makalemizden gerekli bilgiyi edinip ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Kelebek sohbet ücretsiz mesajlaşma programımız 8’in üzerinde virüs tarama programı ile taranıp en temiz haliyle sitemize yüklenmektedir. Kelebek sohbet olarak sizler için ücrtesiz olarak kodladığımız online mesajlaşma programı herhangi bir üyelik abone vs istemeden sadece nick/kullanıcı adı ile girebiliceğiniz bedava güvenli sohbet programıdır. Kelebek sohbet olarak sizler için her zaman ücretsiz, güvenliğe, gizliliğe önem veren mesajlaşma sitesi olarak kalmaya devam edecektir. Sağlıcakla kalın kelebek sohbet ücretsiz mesajlaşma sitesi…

Diğer Yazılar:

Yazar:

SKYERZ skyerz@kelebek-chat.com

0 yorum var: “Sohbet Siteleri Ne Zaman Kuruldu?”

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 - Kelebek Sohbet | Kelebek Mobil Sohbet | Kelebek Sohbet Odaları | Kelebek Chat
Tarih : 18.03.2019
Saat : 17:52:38
itibari ile FeaRLeSs Tarafından Güncellenmiştir.

Created By FeaRLeSs

Kelebek Sohbet