Sohbet Odaları Ve Gelişen Teknoloji
Sohbet Odaları Ve Gelişen Teknoloji

Sohbet odaları hergün gelişen teknoloji ile beraber kendini yenilemektedir. Hepimiz bazen yalnız kalabiliriz veya bazen canımız aşırı sıkılabilir böyle durumlarda Kelebek Chat olarak sizlere yeni arkadaşlar edinmeniz internette dolaşırken veya oyun oynarken sohbet edebileceğiniz veya yabancı birileriyle konuşabiliceğiniz gelişmiş sohbet odaları teknolojisini sizlere sunmaktayız. Kelebek Chat olarak sizlerin sohbet ederkenki her türlü mesajlaşma güvenleğinizi bizzat yönetmekteyiz. Günümüzde hızla değişen ve gelişen sohbet sisteminin en gelişmiş özellikeriyle sizlere ışık tutmaktayız. Özellikle insanların birbirleriyle tanışmları ve hatta buluşmaları bir birlerini arkadaş edinmeleri Kelebek Chat ile çok basit bir hal almıştır Kelebek Chat sohbet odaları sizler için piyasadaki en tecrübeli kadrosuyla sohbet odaları sistemini devamlı geliştirmektedir.

Kelebek Chat sohbet odaları insanların birbirlerini tanımaları bir birleriyle dost, arkadaş ve hatta kardeş olmaları için sohbet odalarının en kral en güvenilir hizmetlerini vermektedir. Piyasada birçok sohbet odası mevcut fakat bunların nerdeyse hepsi güvensiz kimi kimlik, bilgi, kredi kartı ve bazen size virüs programları indirmektedir. Yani sizlere sohbet odası diye gösterilen hizmeti kötüye kullanmkatlar. Kelebek Chat sohbet odaları bunun önüne geçmek için uzun yıllardır verdiği güvenli ve ücretsiz sohbet odası hizmetini devam ettirmekte. Kelebek Chat sohbet odalarında kimi zaman bir ilçeden kimi zaman bir şehirden kimi zamanda bir ülkeden yabancılarla arkadaş ve dost olabilirsiniz. Peki bu sohbet odaları güvenlimidir? Kelebek Chat Sohbet Güvenliyse neden? Kelebek Chat sohbet odaları ne kadar güvenli?

Kelebek Chat sohbet odalarımız kesinlikle güvenlidir. Kelebek Chat olarak sohbet odalarımızda bulunan argo, küfür, ve benzeri kelimleri engelleyen sürekli aktif adminler, görevliler, koruma ve denetleme botlarımız, bulunmaktadır. İllegal bir durum söz konusu olduğunda sohbet odasında sizi uyarmakta ve hatta illegal faaliyet düzenleyen kişi banlanmaktadır. Gelişmiş koruma sistemimiz ile sohbet odalarımızda herhangi bir kötü söz edildiğinde bunu algılayıp gerekli uyarıyı yapan sohbet odasında birden fazla uyarılan kişi tekrar kötü söz kullanır ise bot tarafından anında atılmakta veya yasaklanmakta. Yazdığı içerik ise sohbet odamızda gözükmez (Mesaj bot tarafından gönderilmeden sohbet odamızdan kaldırılır). Bu sayede sizlere olgun, terbiyeli, düzenli bir ortam sunmaktayız ve bu sistemi hergün geliştirmekteyiz. Gelişen sohbet teknolojisiyle beraber sitemizin sohbet sisteminin teknolojik durumu (örneğin:Botlar, koruma sistemleri, kişisel bilgi şifreleme sistemleri…vs.) da günden güne gelişmektedir.

Diğer Yazılar:

Yazar:

SKYERZ skyerz@kelebek-chat.com

0 yorum var: “Sohbet Odaları Ve Gelişen Teknoloji”

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 - Kelebek Sohbet | Kelebek Mobil Sohbet | Kelebek Sohbet Odaları | Kelebek Chat
Tarih : 18.03.2019
Saat : 17:55:04
itibari ile FeaRLeSs Tarafından Güncellenmiştir.

Created By FeaRLeSs

Kelebek Sohbet